Brněnská výškovnice
vrcholové knihyHRAJTE O POKLAD BRNĚNSKÉ VÝŠKOVNICE
poklad

Na jeho obsahu se podílí:

Treking


vysivkyanasivky.cz


DÁLE DOPORUČUJEME

Brněnské vokruch vokolo Štatlu

PeakClimber

Tipovací soutěž – hra o spacák

Cestovní kancelář CK Hory, věnuje pro tuto soutěž ceny - tentokrát budou odměněni nejlepší tři tričkem, samotný vítěz pak získá navíc bonus (překvapení). Hrát můžou úplně všichni zaregistrovaní na těchto stránkách. A k výhře může stačit jediný klik! Hra bude zprovozněna od začátku července, tj. 1.7. 0:00

Základní smysl Tipovačky je prostý:

Tipni si, ve kterém týdnu tohoto roku bude nejvíc zápisů.

V úvahu se berou všechny knihy BV. Pro představu, kterým týdnům dát hlas, doporučujeme podívat se na grafy návštěvnosti z minulých let. Hra se řídí principem: Kdo dřív přijde, ten dřív bere. Zvýhodněni jsou zde ovšem ti, kteří získali v letošním roce nějakou novoroční prémii nebo některý poklad od roku 2009.

Zvýhodnění spočívá v tom, že držitel prémie má o hlas navíc, který může použít pro týden, jemuž už někdo dal svůj hlas základním hlasem. A podobně pokladový hlas, udělený každému držiteli pokladu a získaný automaticky s každým nově nalezeným pokladem, může použít i na týden, kde už je hlas základní nebo prémiový. Na herním plánu jsou tato pole těchto týdnů barevně odlišena, modré je obsazeno základním hlasem, fialové prémiovým a červené pokladovým, je tedy už dále neklikatelné. Najetím myší na pole týdne se objeví informace o tom, zda přihlášený hráč může pro tento týden ještě hlasovat a kteří hráči už pro něj hlasovali.

Vyhrávává hráč, který zvolí ze všech hráčů nejvíce bodovaný týden, tj. týden s nejvyšším počtem zápisů; v případě rovnosti rozhoduje případný druhý nejvýše bodovaný týden zvolený danými hráči, atd. Hru bude proto možné vyhodnotit až po konci roku (přesněji řečeno po konci následné hry o novoroční prémii). Hlasovat se může jak do budoucnosti, tak do minulosti, kde se dá již využít zjištěných hodnot; ty se pro orientaci zobrazují pod grafem (ovšem v danou chvíli ještě zpravidla nejsou započteny body ze všech knih). Hráči, kteří mají i nějaké hlasy vyšší úrovně můžou taktizovat. Pro začátek doporučujeme nezahálet a co nejdřív dát svůj základní hlas některému týdnu, hráčů je víc jak 53, tak se snažte, ať na vás nějaký zbude. Výsledek se člověk pak může snažit ovlivnit sám přidáním svých zápisů do knih v daném týdnu, k tomu může využít i jiné osoby. Je samozřejmě vyloučeno jakkoliv působit proti zvyšování počtu zápisů v ostatních týdnech. Takové chování se neslučuje s myšlenkou vrcholezectví a věříme, že se tu nikdo takový nevyskytne.
Přejeme úspěšný klik!
Česká tábornická unie, oblast Jižní Morava, TK Korýši © 2021  |  www[zavinac]vyskovnice.cz