Brněnská výškovnice
vrcholové knihyHRAJTE O POKLAD BRNĚNSKÉ VÝŠKOVNICE
poklad

Na jeho obsahu se podílí:

Treking


vysivkyanasivky.cz


DÁLE DOPORUČUJEME

Brněnské vokruch vokolo Štatlu

PeakClimber

Tady si můžete založit nový tým. Může mít jednoho člena nebo víc.

Heslo může mít každý člen jiné, ale každý se přihlašuje jménem týmu, systém nerozlišuje, který z nich je přihlášen a kdo vložil formulář nebo vybral šifru, tyto věci jsou společné celému týmu.

Význam rozlišovat jednotlivce má jenom tehdy, pokud tito vrcholezci chtějí mít záznamy o tom, kde se kdy zapsali do vrcholové knihy.

Nový účastník


Účastník:
Povinná položka. Veřejná, zobrazuje se na stránkách jako jméno účastníka/účastnického týmu. Slouží i jako přihlašovací jméno pro všechny členy. Dá se dodatečně změnit pouze po domluvě s organizátory!

Heslo:
Povinná položka. Neveřejná, přístup k ní mají pouze správci webu. Slouží na přihlášení do systému, kde se zadává fotodokumentace a hesla (kódy) navštívených vrcholů. Nepoužívejte heslo, které používáte jinde - organizátoři se k němu mohou dostat. Dá se změnit po přihlášení do systému.

Email:
Povinná položka pro alespoň jednoho člena týmu. Neveřejná. Dá se změnit po přihlášení do systému.

Jméno a příjmení:
Nepovinná položka. Neveřejná. Uvede se pouze v seznamu diplomovaných vrcholezců, pokud účastník získá diplom vrcholezce. Dá se změnit po přihlášení do systému.

Adresa:
Nepovinná položka. Neveřejná, použije se na doručování případných cen, diplomů, prémií, atd., které nebude možno předat osobně. Dá se změnit po přihlášení do systému.


Česká tábornická unie, oblast Jižní Morava, TK Korýši © 2021  |  www[zavinac]vyskovnice.cz