Brněnská výškovnice
vrcholové knihyHRAJTE O POKLAD BRNĚNSKÉ VÝŠKOVNICE
poklad

Na jeho obsahu se podílí:

Treking


vysivkyanasivky.cz


DÁLE DOPORUČUJEME

Brněnské vokruch vokolo Štatlu

PeakClimberSpolečné vyzvednutí pokladu BAREMETAL

7.3.2010, v 7:50 v hale na role, či nádru, tj. na brněnském hlavním nádraží

Vydáme se vlakem a autobusem do vzdálenosti 7 zón (včetně zóny 100), takže si kupte lístky za 49 Kč. Nebude to do Prahy ani do Havířova, ale cestou můžeme poslouchat Velvety nebo Sepulturu - zejména z roku 1996. Ale kdo nechce, nemusí a může třeba jen louskat buráky nebo si dát chleba s plísňovým sýrem. A kdo by se úplně nudil, necháme ho spočítat polynom :-). Dostaneme se až do výšky popradské kanalizace, ale stále budeme jižněji než staronový pražský venkov. Přitom budeme doufat, že nedostaneme horečku větší než náš azimut.

Na cestu zpátky pak můžeme koupit společnou jízdenku na vlak. (Jinak bude stačit 6 zónová pro ty, co končí ve 100, tj. za 43 Kč (nezohledňuju šalinkartu).

Kam se pojede, se nechte překvapit. I když už někteří tuší, kde se poklad nachází, rád bych, aby jeho místo zůstalo v tajnosti aspoň ještě na začátku cesty. Toto místo je podlito sférou (teda doufám, že ještě pořád) v lokálním maximu. Ne, za přehoz ani klávesu cesty! Připravte se na nenáročnou zimní asi 12 km dlouhou trasu lesem mimo civilizaci (tj. po cestě nebude hospoda). Věřím, že vás to neodradí.

A co na to Mim Cívan? Chudák, tento man z eso už nemá svoji roli. Zato bengálská vědma bere vážně bláznivé výkřiky. I když Sotomayor už neskáče tam, kde dřív, jeho rekord furt platí.

Těšíme se na vás.
Korýši

PS. Pokud se poklad nenechází tam, kde by měl být, všichni účastníci výletu obdrží náhradní cenu!

Česká tábornická unie, oblast Jižní Morava, TK Korýši © 2021  |  www[zavinac]vyskovnice.cz