Brněnská výškovnice
vrcholové knihyHRAJTE O POKLAD BRNĚNSKÉ VÝŠKOVNICE
poklad

Na jeho obsahu se podílí:

Treking


vysivkyanasivky.cz


DÁLE DOPORUČUJEME

Brněnské vokruch vokolo Štatlu

PeakClimber

Kalendář

Od roku 2015 se nově uděluje jako věcná cena místo předchozího multimediálního průvodce kalendář. Pro tento rok byl zvolen STOLNÍ týdenní kalendář. Obrázky do něj budou vybrány ze sady snímků nashromážděných v albu výletů a určí se na základě hlasování. To proběhne od 15. 12. do 21. 12. (včetně). Následně bude hlasování vyhodnoceno a v prvních dnech nového roku budou kalendáře vytištěny. Jejich majitelem se stane každý nový diplomovaný vrcholezec a držitel novoroční prémie. Jejich předávání bude probíhat průběžně, jak budou prémie vybírány.

Aby mohl hlasovat každý, je nutno se přihlásit pod svojí přezdívkou na stránce alb (přístupové údaje se dají změnit na stránce BV, pokud se přihlásíš jako tým). Každý (člen týmu) má přiděleno 55 hlasů, což je počet fotek, které je třeba vybrat. Odeslání hlasu nelze vzít zpět. Znamená to, že ke každému z 48 vrcholů + náměstí Svobody bude vybrán aspoň jeden snímek. Své hlasy však můžete libovlně přerozdělit mezi snímky různých vrcholů. Je proto možné dát hlasy i více snímkům od jednoho vrcholu, případně dát více hlasů jednomu snímku. Naopak, není nutno hlasovat ke každému vrcholu či použít všechny hlasy.
O snímcích, které se dostanou do kalendáře, rozhodnou organizátoři na základě počtu hlasů u daného vrcholu. Nemusí být však nutně vybrán snímek s nejvyšší počtem hlasů, ale je to nejpravděpodobnější varianta. (Může se stát, že snímek nebude splňovat technické parametry nebo autor nedá souhlas s jeho použitím apod. Taky se může stát, že bude třeba rozhodnout mezi snímky se stejným počtem hlasů - to bude taky úkolem organizátorů.) Výsledná sada fotek bude zveřejněna následně. Doporučení: fotky v kalendáři budou na výšku. Mějte to prosím na paměti, i když je možné udělat výřez z fotky na šířku.
Česká tábornická unie, oblast Jižní Morava, TK Korýši © 2021  |  www[zavinac]vyskovnice.cz